CO ROBIĘ

 

Wspieram odważne osoby w odkrywaniu siebie i pełnej samoakceptacji,
aby mogły poczuć swoją wartość, rozwiązać problemy i być szczęśliwe w życiu
...a co najważniejsze - żyć w pełni swojego potencjału!


...jak to robię?
 

INDYWIDUALNE KONSULTACJE ONLINE (psychologia&szamanizm)

Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z dorosłymi osobami, które mają dużą potrzebę zmiany własnego życia, chcą rozwiązać jakiś konkretny problem lub czują się mocno zagubione i chciałyby odnaleźć drogę do samego siebie. Niezwykle cenię sobie ten obszar mojego życia. Jestem wdzięczna za zaufanie, którym jestem obdarzana oraz za to, że mogę towarzyszyć w namacalnych ludzkich przemianach. 

Więcej o mojej pracy terapeutycznej TUTAJ.

WARSZTATY I KURSY ONLINE

Swoją drogę, jako psycholog zaczęłam od obszaru szkoleniowego. Przez wiele lat prowadziłam warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych, takich jak: komunikacja interpersonalna, asertywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, itp. Mam do tych tematów niezwykły sentyment, ponieważ posiadanie umiejętności z tego zakresu jest niezwykle przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Natomiast na ten moment szkolę w nieco innym obszarze i w odmienny sposób.
Na wstępie chcę zaznaczyć, że słowo „szkolę” nie do końca odpowiada temu co robię :) Powiedziałbym raczej, że współpracuję z grupą ludzi za pomocą autorskich technik pracy, które łączą elementy psychoedukacji, terapii poznawczo-behawioralnej, mindfulness, pracy z biopolem i podświadomością oraz uwalniania emocji. Więcej o aktualnych warsztatach i kursach online - TUTAJ.


TWORZENIE I UDOSTEPNIANIE NARZĘDZI DO SAMODZIELNEJ PRACY NAD SOBĄ

Zawsze marzyło mi się pomagać na większą skalę. W pracy terapeutycznej, choćby z perspektywy czasowej, mam bardzo ograniczone możliwości. Indywidualnie mogę współpracować z niewielką grupą osób.

Pracuję obecnie nad stworzeniem platformy internetowej WiedzaOdSerca.com, na której będę mogła prezentować wiedzę psychologiczną i techniki pracy nad sobą. Mają one za zadanie wspierać ludzi w ich drodze do poznawania i doskonalenia siebie. Tworzenie narzędzi pracy i udostępnianie ich w internecie dla innych, daje mi możliwość dotarcia do znacznie większej grupy osób. Mam nadzieję, że i Ty z tego skorzystasz :) Platforma rusza niebawem, jednak część materiałów w postaci nagrań audio, jako małą zapowiedź, znajdziecie już na tej stronie w zakładce: wiedza od serca.


PISANIE

Piszę od dawna. Natomiast właśnie teraz (2018r.) zdecydowałam się wydać swoją pierwszą książkę "Zero Diet" . Z pewnością nie jest to ostatnia publikacja :)

Treści, które piszę zawsze mają dwie płaszczyzny. Pierwszą z nich nazwałabym „autobiograficzną”, a drugą „psychologiczną”. Rozwijam się poprzez doświadczania własnego życia. Staram się funkcjonować na co dzień maksymalnie uważnie i świadomie. Na własne przeżycia patrzę również z szerszej – psychologicznej perspektywy. Dzięki temu dostrzegam różnego rodzaju zależności, prawa w funkcjonowaniu ludzi i świata. Swoje wnioski spisuję i podaję dalej! Staram się przekazywać je innym. Nie dlatego, aby kogoś przekonywać do własnego postrzegania świata. Raczej chciałabym pokazywać własną perspektywę... z ufnością, że komuś może być ona przydatna i bliska.