PORADNIA

       Pracuję w poradni "Życie w pełni" w Wyszkowie. Pracuję to nienajtrafniejsze słowo, ponieważ w tym miejscu funkcjonują tylko osoby, które robią to co kochają.
       A zaczęło się ode mnie. Teraz zaprosiłam do współpracy innych specjalistów, którzy podążając za głosem własnych serc pragną wspierać innych w ich drodze do życia w pełni. Każdy na swój własny unikalny sposób. Prezentują różne zainteresowania i podejścia w pracy terapeutycznej. Mają odmienne sposoby rozumienia drugiego człowieka i obszary, w których się specjalizują. To co ich z pewnością łączy to otwartość i serce do drugiego człowieka oraz misyjność w pomaganiu.

      Pracujemy zespołowo. Lubimy, szanujemy się i pomagamy sobie wzajemnie. W służbie osób, które się do nas zgłaszają prowadzimy zespołowe superwizje. Superwizja to trochę jak obrady zespołu specjalistów, np. lekarzy. Dzięki temu, monitorujemy własne działania i możemy się doskonalić.

      W poradni kierujemy się trzema wyznawanymi przez nas wartościami: akceptacja, postępowanie w zgodzie ze sobą i autentyczność. Te wartości są bliskie wszystkim osobom funkcjonującym w „Życiu w Pełni”, bo bez nich doświadczenie życia w pełni byłoby niemożliwe ???? jeśli również chciałbyś/chciałabyś te wartości zaprosić do swojego życia to odwiedź w pierwszej kolejności stronę zyciewpelni.com i zapoznaj się się sylwetkami specjalistów. Jeśli poczujesz, że jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie, a ludzie tu funkcjonujący mogą Cię wesprzeć w lepszym rozumieniu świata i siebie to zapraszamy! A jeśli poczujesz, że to nie jest miejsce, którego szukasz to równie dobrze ????  Kto wie, może nasze ścieżki się jeszcze kiedyś przetną.

Miejmy nadzieję, że do zobaczenia!