PORADNIA

       Pracuję w poradni "Życie w pełni" w Wyszkowie. Pracuję to nienajtrafniejsze słowo, ponieważ w tym miejscu funkcjonują tylko osoby, które robią to co kochają.
       A zaczęło się ode mnie. Teraz zaprosiłam do współpracy innych specjalistów, którzy podążając za głosem własnych serc pragną wspierać innych w ich drodze do życia w pełni. Każdy na swój własny unikalny sposób. Prezentują różne zainteresowania i podejścia w pracy terapeutycznej. Mają odmienne sposoby rozumienia drugiego człowieka i obszary, w których się specjalizują. To co ich z pewnością łączy to otwartość i serce do drugiego człowieka oraz misyjność w pomaganiu.

      Pracujemy zespołowo. Lubimy, szanujemy się i pomagamy sobie wzajemnie. W służbie osób, które się do nas zgłaszają prowadzimy zespołowe superwizje. Superwizja to trochę jak obrady zespołu specjalistów, np. lekarzy. Dzięki temu, monitorujemy własne działania i możemy się doskonalić.

      W poradni kierujemy się trzema wyznawanymi przez nas wartościami: akceptacja, postępowanie w zgodzie ze sobą i autentyczność. Te wartości są bliskie wszystkim osobom funkcjonującym w „Życiu w Pełni”, bo bez nich doświadczenie życia w pełni byłoby niemożliwe ???? jeśli również chciałbyś/chciałabyś te wartości zaprosić do swojego życia to odwiedź w pierwszej kolejności stronę zyciewpelni.com i zapoznaj się się sylwetkami specjalistów. Jeśli poczujesz, że jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie, a ludzie tu funkcjonujący mogą Cię wesprzeć w lepszym rozumieniu świata i siebie to zapraszamy! A jeśli poczujesz, że to nie jest miejsce, którego szukasz to równie dobrze ????  Kto wie, może nasze ścieżki się jeszcze kiedyś przetną.

Miejmy nadzieję, że do zobaczenia!


 
 
ZAPRASZAM CIĘ NA WIRTUALNY SPACER PO PORADNI