SPOSÓB PRACY

Chciałabym w jasny sposób przekazać jak wygląda mój styl pracy. Mam nadzieję, że dzięki temu sprawdzisz, czy jestem odpowiednią osobą dla Ciebie.
 

  • Jak pracuję?

Stosuję metody i techniki wspierające lepsze rozumienie aktualnej sytuacji życiowej. Pozwala to na znalezienie konkretnego rozwiązania dotkliwych problemów oraz umożliwia świadomą zmianę dotychczasowego stanu rzeczy. Efektem końcowym tych działań ma być namacalna poprawa jakości życia. Spotkania opierają się na trzech głównych filarach pracy. Są nimi UMYSŁ, CIAŁO i DUSZA. Pracuje technikami psychologicznymi oraz energoterapeutycznymi. Korzystam również z darów, które otrzymałam od losu. Mam umiejętność jasnoczucia i jasnoropoznawania tego, w czym funkcjonuje dana osoba. Widzę trudności, blokady i pragnienia… dlatego łatwo jest mi dobrać odpowiednie narzędzia, by skutecznie wspierać proces uzdrawiania. Moją nadrzędną wartością jest bezwarunkowa miłość, dlatego współpraca przebiega w atmosferze akceptacji, łagodności i swobody. 
 

  • Z kim współpracuję?

Zapraszam na wspólną przygodę współpracy przede wszystkim osoby zdeterminowane, które pragną doświadczyć uzdrowienia tego co trudne, cieszyć się szczęśliwym życiem w harmonii oraz wyzwolić się z lęku i złości! Jeśli czujesz się z jakiegoś powodu nieszczęśliwy, masz wrażenie, że w życiu przeżywasz nieustannie te same - napawające smutkiem i rozczarowaniem - historie... zapraszam Cię w fantastyczną podróż w głąb własnego serca. Być może, właśnie tam znajdziesz szczęście, którego szukasz. 
 

  • Czego nie oferuję?

Nie oferuję wsparcia psychiatrycznego i  farmakologicznego (nie wystawiam recept, ani nie daję zwolnień lekarskich). Jeżeli zdarzy się, że trafi do mnie osoba, która właśnie takiego wsparcia potrzebuje to wspólnie szukamy odpowiedniego specjalisty.
 

  • Co mogę zaoferować?

W atmosferze otwartości, szczerości i zaufania wspieram w odnajdywaniu Twoich autorskich sposobów na własne problemy. Jestem cichym przyjacielem, który pomaga w:  odreagowaniu i pozbyciu się trudnych emocji, spojrzeniu na problem z innej perspektywy,  poszerzaniu samoświadomości,  poznaniu siebie oraz realnym odczuwaniu własnej wartości… i nie tylko.
 

  • Ile trawa spotkanie?
Spotkania trwają 50 min. Techniki odziaływania są dobrane tak, aby optymalnie wspierać Cię w Twojej ścieżce rozwoju, uwalniać blokady z ciała oraz wznosić Cię na wyższe poziomy świadomości samego siebie. Ilość spotkań zależy od Ciebie.
 
  • Gdzie można mnie spotkać stacjonarnie?
 Pracuje w poradni terapeutycznej „Życie w Pełni” w Wyszkowie oraz okolicach Warszawy.
 
  • Ile kosztuje spotkanie? 
 Koszt spotkania to 300zł/65€‎
 
  • Skąd czerpię wiedzę?
Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Po zakończeniu studiów nadal się rozwijałam. Aktualnie mam już na swoim koncie ponad 2000h dodatkowych szkoleń i kursów za zakresu pracy z ciałem, różnych podejść terapeutycznych oraz uzdrawiania energetycznego. Szczegółowy wykaz pozyskanej przeze mnie wiedzy w zakładce "WYKSZTAŁCENIE".
 
  • Jak się ze mną umówić na spotkanie?
Najlepiej zadzwoń 506 588 711.