SPOSÓB PRACY

Chciałabym w jasny sposób przekazać jak wygląda mój styl pracy. Mam nadzieję, że dzięki temu sprawdzisz, czy jestem odpowiednią osobą dla Ciebie.

  • Jak pracuję?

Stosuję metody i techniki wspierające lepsze rozumienie aktualnej sytuacji życiowej. Pozwala to na znalezienie konkretnego rozwiązania dotkliwych problemów oraz umożliwia świadomą zmianę dotychczasowego stanu rzeczy. Efektem końcowym tych działań ma być namacalna poprawa jakości życia.

 

  • Z kim współpracuję?

Współpracuję z wszystkimi, którzy są gotowi wziąć odpowiedzialność za własne życie. Z osobami pragnącymi żyć świadomie i dążącymi do kroczenia własną drogą. Tymi, którzy czują, że coś ich coś omija, czegoś im brakuje, często miewają załamania nastroju lub bardzo negatywnie o sobie myślą. Ze wszystkimi odczuwającymi presję społeczną i naciski z zewnątrz oraz tymi, którzy obserwują, że ich samopoczucie zależy od innych.
Jeśli czujesz się z jakiegoś powodu nieszczęśliwy, masz wrażenie, że w życiu przeżywasz nieustannie te same - napawające smutkiem i rozczarowaniem - historie... zapraszam Cię w fantastyczną podróż w głąb własnego serca. Być może, właśnie tam znajdziesz szczęście, którego szukasz.

  • Czego nie oferuję?

Nie oferuję wsparcia psychiatrycznego i  farmakologicznego (nie wystawiam recept, ani nie daję zwolnień lekarskich). Jeżeli zdarzy się, że trafi do mnie osoba, która właśnie takiego wsparcia potrzebuje to wspólnie szukamy odpowiedniego specjalisty.

  • Co mogę zaoferować?

W atmosferze otwartości, szczerości i zaufania wspieram w odnajdywaniu Twoich autorskich sposobów na własne problemy. Jestem cichym przyjacielem, który pomaga w:  odreagowaniu i pozbyciu się trudnych emocji, spojrzeniu na problem z innej perspektywy,  poszerzaniu samoświadomości,  poznaniu siebie oraz realnym odczuwaniu własnej wartości… i nie tylko.