TERAPIA ONLINE

Terapia indywidualna - online:

Terapia online przebiega analogicznie do klasycznej terapii stacjonernej. Różnica polega jedynie na sposobie komunikacji, która w tym przypadku odbywa się za pośrednictwem interentu. Taki rodzaj terapii jest wskazany dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą opuszczać miejsca zamieszkania lub mieszkają  w znacznej odległości od Wyszkowa, gdzie mieści się poradnia.

Kiedy wybrać taką formę wsparcia?

Terapia online jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które w swojej miejscowości nie mają dostępu do poradni terapeutycznej, lub z różnych powodów krępują się do niej wybrać. Gwarantuje ona, zachowanie pełnej anonimowości i pozwala na łatwe i szybkie spotkanie z psychologiem z dowolnego miejsca w kraju i zagranicą.

Będzie również idealnym rozwiązaniem, dla osób chorych/niepełnosprawnych, dla wszystkich którzy z jakichkolwiek przyczyn nie mogą wybrać się osobiście do specjalisty, jak również dla osób, które zmieniły miejsce zamieszkania, a były przywiązane do swojego terapeuty.


Co powinieneś wiedzieć?

  • Ta forma terapii jest tak samo efektywna, jak terapia, która odbywa się osobiście w gabinecie psychologa. Wszystko jednak zależy od chęci i motywacji osoby zgłaszającej się po pomoc, Od jej potrzeb, oczekiwań i przekonania, że ta forma wsparcia będzie dla Niej odpowiednia.
  • Osoba, która przebywa w swoim otoczeniu podczas terapii online, może czuć się w pełni swobodnie. Daje to przestrzeń do bycia otwartym, szczerym i spontanicznym.

  • Terapia online gwarantuje pełną dyskrecję, bowiem wie o niej jedynie psycholog i rozmówca. W poradni terapeutycznej istnieje możliwość spotkania innych osób, co dla niektórych może być niekomfortowe. Warto wiedzieć, że psycholog zobowiązany jest do przestrzegania tajemnicy zawodowej zarówno w przypadku terapii online jak i stacjonarnie.

  • Jest dostępna z każdego miejsca na świecie. Dlatego może być odpowiednią formą pracy nad sobą dla osób, które dużo podróżują lub mają nieregularny czas pacy.

Koszt spotkania online: 150zł za 50 min.

Kontakt:
Telefon : 506 588 711
Skype:
zyciewpelni
Mail: poradnia@zyciewpelni.com
Nr konta: 11 1160 2202 0000 0003 4049 4080