WASZYM OKIEM

„Marlena to psycholog z powołania. Potrafi dać wiarę we własne możliwości. Wysłucha, pomoże. Pełna empatii, ciepła i energii. Nigdy nie wierzyłem w moc pomocy ze strony psychologa, byłem w wielkim błędzie. Marlena posiada ogromną wiedzę, która w połączeniu z jej inteligencją i charyzmą, potrafi rozwiązać każdy problem, "zakopać" każdy dołek i stworzyć fundamenty w duszy człowieka do "Życia w Pełni". Po prostu dziękuję :) jestem dziś szczęśliwszym człowiekiem. Potrafiącym czerpać radość z życia. Dzięki Tobie!".
 
„Kiedy dziś wyszłam z gabinetu bez potrzeby zapisania się na kolejną wizytę poczułam wolność i energię. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pani Marlena. Znalazłam w jej gabinecie ciepło i wsparcie. Wizyty indywidualne są prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Szkolenia oferowane przez poradnię dają możliwość lepszego i szybszego rozwoju. Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca. Polecam każdemu kto jest w takim punkcie swojego życia, że nie wie co zrobić, albo po prostu gdy potrzebna jest porada.”

„Psycholog i coach godny polecenia. Doskonale słucha, nie ocenia. Jestem bardzo zadowolony.”

„Bardzo długo zbierałam się na odwagę, by po raz pierwszy przekroczyć próg gabinetu psychologa. Do Marleny trafiłam prosto z ulicy , popchnięta chwilowym instynktem i..... już po pierwszych minutach wiedziałam że to był dobry pomysł. Jej serdeczność, ciepło i atmosfera jaką potrafi stworzyć jest niesamowita. Nie ocenia, nie krytykuje, nie namawia.... Potrafi zawsze znalezć kilka rozwiązań na wydawałoby się nierozwiązywalne problemy. Bardzo polecam! Bardzo! Uczucie, z jakim wychodzi się po kilku spotkaniach jest nie do opisania. Marlenko dziękuję Ci za wszystko !".

„Dzięki współpracy z Panią Marleną odkryłem swoje życie na nowo. Oferowana pomoc była profesjonalna i odbyła się na zasadzie wzajemnej współpracy".

„Chcę polecić Panią Marlenę Wszystkim tym, którzy szukają bardzo dobrego psychologa. Sposób terapii wymaga od pacjenta dużego zaangażowania, ale metody krok po kroku przynoszą pożądany efekt. Dzięki temu inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i otaczający mnie świat. Wiele osób na pewno ma obawy czy psychoterapia coś da? Zapewniam, że tak. Szczerze zachęcam aby zainwestować w siebie samego. Pani Marlena to nie tylko bardzo dobry psycholog ale również wspaniała i empatyczna osoba. Polecam z całego serca i dziękuję".
 
„Nie wiedziałam, że psycholog może w ciągu jednej godziny poukładać w głowie to co dręczy od tygodni. Dobry psycholog. Polecam”.

„Przychodząc do psychologa nie wierzyłam, że może mi cokolwiek pomoże… okazało się, że ta kobieta uratowała mi życie. Nigdy nie zdołam się odwdzięczyć".

„Czuję ogromną wdzięczność za to, że mogłam spotkać Panią Marlenę. I także Jej samej chciałabym podziękować, ale... nie wiem jak. Niech ta opinia będzie moim podziękowaniem. Kilka miesięcy temu wydawało mi się, że mam do przebycia trudną i długą drogę. Z towarzyszem takim jak Marlena droga okazała się być całkiem krótka i wcale nie tak trudna. Pani Marlena jest ciepła i mądra, życzliwa i otwarta, naprawdę słucha - czyli ma cechy jakie powinien mieć dobry psycholog, terapeuta. Życzę Jej, oby to dobro, które Ona sama daje - żeby do Niej wróciło".

„Dzisiaj wyszłam z gabinetu bez umawiania się na kolejną wizytę. Dzięki Pani Marlenie odnalazłam spokój i harmonię, naprawdę polecam".

„Pani Marlena miła ciepła osoba. Polecam Panią Marlenę wszystkim którzy potrzebują dobrego psychologa. Dzięki wizytom u Pani Marleny moje życie się zmieniło. Gorąco polecam".

„Profesjonalistka w każdym calu. Mądra i rozsądna! Otwarta i wspierająca osoba!".

„Idealna współpraca, czuję ogromną wdzięczność i polecam! Choć miałam obawy przed pójściem do psychologa.. dziękuję sobie, że się odważyłam. Wzrosła jakość mojego życia.. dziękuję Marlena, jesteś Aniołem!".

„Znam, współpracowałam – mądra, ciepła i otwarta na drugiego człowieka osoba – szczerze polecam!”.

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi coachingowe P. Marleny. Jest przede wszystkim profesjonalistką w każdym calu. A ponadto jest otwarta, empatyczna i z poczuciem humoru".

„Młoda, sympatyczna i dobra psycholog. Byłam u niej z moją córką i obie jesteśmy zadowolone. Wyjaśniła krok po kroku co mamy robić i gdzie się zgłosić. Widać, że pracuje z powołania”.

„Nie wiedziałam, że psycholog może w ciągu jednej godziny poukładać w głowie to co dręczy od tygodni. Dobry psycholog. Polecam”.

„Przychodząc do psychologa nie wierzyłam, że może mi cokolwiek pomoże… okazało się, że ta kobieta uratowała mi życie. Nigdy nie zdołam się odwdzięczyć”.