Odczyt

Wyobraź sobie świat, w którym wszystko jest jak wiatr… transparentne, ulotne i zmienne!

W tym miejscu, w klarowny sposób widzisz to, co w Tobie prawdziwe i żywe:
źródła problemów, motywy działań, prawdziwe emocje, niewidzialne blokady i ukryte potencjały oraz zepchnięte w nieświadomość potrzeby.

Granice iluzji się zacierają, a projekcje umysłu przestają mieć nad Tobą władzę. Zostaje PRAWDA.

Prawda tej chwili.

Taki jest właśnie Świat Energii, w którym na co dzień wszyscy się poruszamy. Choć nie jest on dostępny dla naszych oczu i logicznego umysłu. Istnieje w równoległej przestrzeni oraz wzajemnie się przeplata z naszym ziemskim życiem.

Niesamowicie skutecznym narzędziem w eksplorowaniu tej przestrzeni jest odczyt telepatyczny. Skorzystasz z tego narzędzia najwięcej, jeśli masz otwarty umysł i serce na doświadczenia metafizyczne. Interesuje Cię to, co pozornie nieuchwytne oraz pragniesz rozpoznać naturę rzeczy ponad iluzją umysłu. Masz gotowość sięgnąć do źródła doświadczanych trudności. 

Co możesz zyskać, korzystając z odczytu telepatycznego?

  • Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
  • Szeroki wgląd do aktualnej sytuacji życiowej i obrać adekwatny kierunek działań, by zmieniać swoje życie na lepsze.
  • Uwolnić wyparte emocje oraz spotkać się trudnymi przeszłymi doświadczeniami, by zaprosić lekkość i radość w swojej codzienności.
  • Odkryć to, co zakryte przed Twoimi oczami. W kwestii relacji partnerskich i przyjacielskich, przeszłych wcieleń, długów karmicznych, przyczyn chorób, itd. 
  • Rozszerzyć swoją świadomość w kluczowych kwestiach życiowych, np. dowiedzieć się czemu ciągle powtarzasz te same błędy lub z jakiego powodu świat przynosi Ci te same trudne doświadczenia.

Jak to działa:

Podczas tego rodzaju sesji otwieram się na przepływy energetyczne. Nie mam wpływu na przekazywane treści, a staje się jedynie kanałem przepływu informacji.

Chcąc je odpowiednio zinterpretować, konieczna jest nasz współpraca. Za pomocą telepatii odczytuje informację, które mają kluczowe znaczenie dla Twojego zdrowia i szeroko pojętego dobrostanu. 

Jest to magiczne doświadczenie, które wykracza poza logikę i daje spektakularne efekty.  

Przed spotkaniem:

wysyłasz mi listę nurtujących Cię tematów/pytań

Czas trwania:

90 min

(30 min wywiadu i ustanie konkretnego celu sesji + 40 min połączenia telepatycznego + 20 min na integrację pozyskanych informacji)

Wymiana finansowa za odczyt to:

1220 zł

Forma:

wideorozmowa + nagranie z sesji, abyś mógł do niego wracać w razie potrzeby

Ważne: 

Spotkanie będzie trwało 90 min, ale koniecznym jest, abyś zarezerwował dla siebie więcej czasu! Odczyt energetyczny dotyka istoty poruszanych tematów, dlatego zaraz po spotkaniu będziesz potrzebował przestrzeni dla siebie na odpoczynek, odreagowanie i wewnętrzną integrację uzyskanej wiedzy. 

Wolna godzina po naszej sesji to absolutne minimum!!!

Podczas spotkania  i zaraz po nim, nikt nie może Ci przeszkadzać. Zadbaj o swój komfort i potrzebną ciszę wolną od obowiązków.

Rekomendacje:


Bardzo długo zbierałam się na odwagę, by po raz pierwszy przekroczyć próg gabinetu psychologa. Do Marleny trafiłam prosto z ulicy , popchnięta chwilowym instynktem i….. już po pierwszych minutach wiedziałam że to był dobry pomysł. Jej serdeczność, ciepło i atmosfera jaką potrafi stworzyć jest niesamowita. Nie ocenia, nie krytykuje, nie namawia…. Potrafi zawsze znalezć kilka rozwiązań na wydawałoby się nierozwiązywalne problemy. Bardzo polecam! Bardzo! Uczucie, z jakim wychodzi się po kilku spotkaniach jest nie do opisania. Marlenko dziękuję Ci za wszystko.

— A.

Copyright © 2022 Publigo.

Freedom Marlena Chodkowska Ul. Serocka 4, 07-200 Wyszków, NIP: 7621912824

mail: marlenachodkowska.official@gmail.com

+48 506 588 711

Kontakt

Polityka Prywatności 

Regulamin serwisu

Regulamin newslettera