Współpraca 1:1

Integruję w sobie solidną wiedzę psychologiczną oraz telepatię i pracę energetyczną.

Wspieram ludzi, którzy zmieniają świat na lepsze
w wejściu na kolejny poziom świadomości,
rozwoju własnego, unikalnego potencjału
oraz wskazuję drogę do zdrowego funkcjonowania
bez zatracania siebie.

Lekkie i komfortowe życie w równowadze jest na wyciągnięcie ręki. Możesz zacząć żyć na własnych zasadach i jednocześnie dawać ogromną wartość światu.

Sprawdź, w jakich dwóch sytuacjach życiowych najwięcej skorzystasz przy współpracy 1:1

Jeśli jesteś lightworkersem, lekarzem, masażystą, uzdrowicielem, psychologiem lub posiadasz inny zawód, który służy ludziom, zwierzętom, bądź przyrodzie.

Kochasz to co robisz i wiesz, że masz dużo do zaoferowania światu.

Pragniesz robić coś, co ma głęboki sens, by aktywnie zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość.

Czujesz w sobie moc i potencjał, który starasz się zgłębiać dla własnego spełnienia.

Bliski jest Ci temat rozwoju osobistego, pracy z ciałem i energią.

Jednocześnie doświadczasz:

 • Trudności z zakresu stawiania granic. Często poświęcasz siebie dla dobra innych. Masz poczucie, że jesteś “za dobry”. Łatwiej Ci mówić TAK, niż NIE.
 • Jesteś zmęczony pomaganiem i brakuje Ci czasu na siebie, odpoczynek, rodzinę lub inny ważny aspekt Twojego życia.
 • Spontanicznie wchodzisz w rolę ratownika lub wybawcy. Nieustannie czujesz wewnętrzne wezwanie do ratowania. Nie odpowiadając na to wezwanie, dopada Cię poczucie winy i wyrzuty sumienia.
 • Masz wrażenie, że żyjesz bardziej cudzym życiem, niż własnym.
 • Nie masz równowagi w braniu i dawaniu. Dajesz bardzo dużo od siebie, a z ogromnym trudem idzie Ci adekwatna wycena własnej pracy. Często doświadczasz poczucia krzywdy i niesprawiedliwości. 
 • Miewasz chwile zwątpienia w sens tego, co robisz. Zastanawiasz się, czy wszystkiego nie rzucić. Czujesz, że stoisz przed gruntowną życiową zmianą.
 • Wykazujesz się nadodpowiedzialnością. Bierzesz na swoje barki zdecydowanie więcej, niż jesteś w stanie unieść. W związku z tym zaczyna chorować Twoje ciało. Doświadczasz bólu pleców lub okropnych bólów głowy.
 • Potrzebujesz zejść głębiej w siebie, by uzdrowić konkretny aspekt swojego życia.

Już wiesz, że to od Ciebie zależy jakość Twojego życia! Masz w sobie pewność, że stać Cię na wiele i chcesz sięgnąć po to, co najlepsze. Rezygnujesz z uczestnictwa w dramatach tego świata i wybierasz lekkie, świadome życie na własnych zasadach.

No more Drama in Your Life!

Czujesz w sobie moc i potencjał, który starasz się zgłębiać dla własnego spełnienia oraz dobra innych. Jesteś już specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz dodatkowo doskonalić swoje umiejętności z zakresu pracy energetycznej oraz jeszcze lepiej rozumieć otaczający Cię świat!

Chcąc w pełni rozwinąć skrzydła, potrzebujesz teraz:

 • Wejść na wyższy poziom świadomości z przewodnikiem.
 • Połączyć się mocniej ze sobą i nauczyć komunikacji z własną intuicją, swoim wyższym Ja. 
 • Wsparcia w zakresie rozwoju swojego unikalnego potencjału, np.: jasnowidzenia, jasnoczucia, jasnosłyszenia, chanellingu, telepatii i in. 
 • Wiedzy psychologicznej  i narzędzi, które pomogą Ci odróżnić prawdę od iluzji umysłu, by świadomiej działać w życiu. 
 • Ochrony i BHP z zakresu pracy energetycznej, ponieważ doświadczasz rzeczy, których nie rozumiesz lub się boisz.
 • Odkryć kim jesteś w swojej istocie i jasno określić cel własnej duszy na to życie. Jednocześnie, potrzebujesz stworzyć stabilne ramy, które dadzą Ci możliwość osobistego spełnienia.
 • Zbudować unię Umysłu i Serca, aby mówiły jednym głosem.
 • Sięgnąć po lepszą jakość życia. Opartą na głębokiej relacji z samym sobą poprzez przestrzeń serca. Wolną od przymusu, powinności i trudu. W wolności.
 • Jednocześnie chcesz się rozwijać mądrze i stabilnie, uwzględniając solidne fundamenty z zakresu wiedzy psychologicznej.

Jeśli masz inny cel lub problem, umów się na konsultację wstępną.

Razem sprawdzimy, czy jestem odpowiednią osobą dla Ciebie na ten czas. W przypadku, gdy nie dojdzie do naszej współpracy, uzyskasz ode mnie poradę psychologiczną.

Odpowiem na Twoje pytania i wskaże potencjalne możliwości rozwiązania Twojego problemu przez innego specjalistę. 


Rozpoczęcie współpracy: 

I. Konsultacja wstępna 

Zawsze zaczynam od konsultacji wstępnej. Dzięki temu, przed podjęciem decyzji o współpracy mamy szansę poznać się osobiście i wspólnie sprawdzić, czy chcemy iść razem dalej. 

Inwestycja: 650 zł

Czas: 50 min

Forma: wideorozmowa

W tym czasie koncentrujemy się na dookreśleniu Twoich potrzeb  i obejrzeniu Twojej aktualnej sytuacji.  Efektem będzie sprecyzowanie konkretnego celu, którym zajmiemy się w pierwszej kolejności.  Pod koniec spotkania, przedstawię Ci konkretną propozycję działania. 

W przypadku, gdy NIE dojdzie do naszej współpracy,  uzyskasz ode mnie kompletną poradę psychologiczną. Odpowiem na Twoje pytania i wskaże potencjalne możliwości rozwiązania Twojego problemu przez innego specjalistę. 

II. Dalsza Współpraca 1:1

Działania, których się podejmuję, mają charakter transformacyjny i są skoncentrowane na realizacji określonego celu. Zrezygnowałam z pojedynczych spotkań na poczet kompleksowego asystowania Ci w całym procesie zmiany, której pragniesz.

Podejmując ze mną współpracę dowolnego rodzaju, otrzymasz ode mnie:

 • 100% zaangażowanie w Twoją sprawę.
 • Wnikliwego obserwatora, którego zadaniem jest wzmacnianie Ciebie i troszczyć się o Twoje potrzeby.
 • Solidną wiedzę psychologiczną i 12-letnie doświadczenie zawodowe.
 • Dostęp do najefektywniejszy narzędzi samorozwoju z zakresu psychologii i pracy energetycznej.
 • Dostęp do mojego największego daru, Telepatii.

Ważne:

3 m-c okres Współpraca 1:1 zaczyna się od kwoty 2500 zł/1mc

Tworzę dla Ciebie unikalne formy współpracy 1:1 . Trwają min. 3 mc, ponieważ jest tu minimalny okres, w którym możesz osiągnąć wyznaczone cele i ustabilizować się w nowych jakościach. Współpraca 1:1 jest  ściśle związane z Twoimi potrzebami, uszyta wręcz na Twoją miarę. 

W trakcie współpracy 1:1  jesteśmy w ciągłym kontakcie sms. Czuwam przy Tobie w razie potrzeby. Chcę, abyś wiedział, że jestem dla Ciebie dostępna na każdym etapie procesu transformacji. 

Pracujemy 1:1 podczas indywidualnych sesji, na których pokonujemy każdą trudność lub wątpliwość, jaką napotkasz. W tej przestrzeni masz szansę na wypowiedzenie wszystkiego,
z czym się mierzysz. Następnie uwzględniając najefektywniejsze narzędzia z zakresu rozwoju osobistego, wspólnie rozpuszczamy blokady i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Otrzymujesz ode mnie webinary i inne nagrania audio lub wideo, które dostarczą Ci niezbędnej wiedzy psychologicznej do realizacji Twojego celu. Odpowiednia wiedza daje ogromną wartość transformacyjną. Pozwoli Ci rozszerzyć własną świadomość o przestrzenie, które musisz znać by zmienić swoje życie. 

Dodatkowo dostaniesz materiały do pracy własnej, abyś poprzez samodzielną pracę nad sobą — czuł rosnącą w sobie moc, sprawczość i wiarę we własne możliwości! Na tym zależy mi najbardziej.


Marlena jest niesamowicie ciepłą i pełną empatii osobą. Sposób, w jaki mówi, z ogromnym spokojem w głosie sprawia, że pracując z Nią człowiek wie, że trafił w dobre ręce. Potrafi zadać takie pytania, na które odpowiedzi otwierają Ci oczy. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, by pomóc sobie samemu, to oczywiście musisz szczerze ze sobą pracować i szczerze odpowiadać sobie na te pytania. Marlena jest pierwszym psychologiem, do którego się udałam, ale wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Bardzo mi pomogła, poukładała mi w głowie wiele spraw, z którymi się borykałam, pokazała wiele technik, jak sobie radzić z różnymi problemami. Jestem zachwycona pracą z Marleną i ze szczerego serca polecam Ją serdecznie. Pamiętajcie, pójście do psychologa to nie wstyd! Jeśli nie możecie sobie z czymś poradzić, Marlena na pewno będzie się starała Wam w tym pomóc.

— Ewelina

Copyright © 2022 Publigo.

Freedom Marlena Chodkowska Ul. Serocka 4, 07-200 Wyszków, NIP: 7621912824

mail: marlenachodkowska.official@gmail.com

+48 506 588 711

Kontakt

Polityka Prywatności 

Regulamin serwisu

Regulamin newslettera